tvorba webových stránek - virtuální prohlídky - fotografování - dtp

úvod / služby / dtp

dtp

Jsme pro Vás schopni vyrobit kompletní sortiment: vizitky, letáky, plakáty, brožury, manuály, výroční zprávy - zkrátka veškeré tiskoviny, které Vás napadnou. Dále tvoříme inzerce dle požadavků konečného zhotovitele a celkově obstaráváme veškeré přípravy až ke konečné realizaci. Zákazník si pouze zadá data a kontakt na inzertní časopis, schválí si korekturu; o vše ostatní je postaráno.

Exteriérová a interiérová grafika

V této oblasti můžeme nabídnout klasické fóliové polepy. Realizace reklamy je možná ve všech exteriérech: polepy výloh, desek, informačních systémů, automobilů či autobusů. Aplikace se liší dle náročnosti externích podmínek - dodáváme kompletní sortiment fólií, od 3-letých levných značek na semipermanentním lepidle až po 7-leté speciální na lepidle permanentním. Je možná i reklama v provedení transparentních či luminiscentních fólií.

Dále provádíme kompletní instalace desek na štíty, světelné reklamy, konstrukce typu billboard či bigboard - vše dle vámi požadovaných rozměrů.

Zajišťujeme tisk plně fotografické kvality na velkoplošné tiskárně - realizují se tak např. menší náklady plakátů či billboardy.

Corporate design

Při tvorbě log a realizacích firemní grafiky může být zahrnut do předání kompletní profesionálně zpracovaný manuál corporate identity na cd s formáty přenositelnými na všechny platformy a do všech sazečských a grafických programů.

Sítotisk, Reklamní předměty

S pomocí technologie sítotisku se realizují potisky různých materiálů jednodušší grafikou, jako např. igelitové a papírové tašky, textílie.

Dokážeme vám připravit firemní reklamní předměty; na výběr je ze širokého sortimentu, pokud chcete potisknout tužky, zapalovače, hodiny, kapesní nože, otvíráky, hrnky, sklenice apod.


řekli {napsali} o nás

 • Požádal jsem Vás o další www stránky (vp3.cz) a tady, i přes velkou náročnost utřídění materiálů, spousty obrazových příloh a jiných “vychytrávek” jste opět velmi rychle a kvalitně předvedl, že za příznivou cenu mohou vzniknout designově perfektní stránky, plně funkční i s ostatními službami (domény, emailové adresy a pod).

  Vladimír Paleček v.r.
  jednatel společnosti VP3
  www.vp3.cz

 • Vámi vytvořené stránky www.euu-cz.org mají vysokou estetickou a grafickou úroveň, jejich forma i obsah plně odpovídají našemu specifickému zaměření činnosti a poslání. S uznáním se k těmto stránkám vyjadřovali i výtvarní umělci z řad laureátů našich Evropských cen, stejně tak jako renomované osobnosti z oboru profesionální fotografie (nositelé titulu QEP a MQEP) a také designu.

  PhDr. Petr Vašíček
  president Evropské unie umění
  www.euu-cz.org

 • Fa Akrij Design Studio pana Horáka se postarala o výrobu našich webových stránek a musím říci, že se svého úkolu zhostila výborně, jsme s jeho prací velmi spokojeni. Na všechny požadavky reaguje rychle, nové nápady dotáhne do konce a také přichází s vlastními návrhy, což je neocenitelné.

  Martina Brátová
  Restaurace Gome
  www.gome-kladno.cz

Kontaktní formulář
Nevyplnovat: