tvorba webových stránek - virtuální prohlídky - fotografování - dtp

úvod / služby

služby

Tvorba webových stránek

Tvorba použitelných, vyhledatelných a přehledných webových stránek, tvorba aplikací na míru, e-shopů, redesign www stránek, správa webů, webhosting, registrace domén apod. Vše originální a funkční.

... více informací o tvorbě stránek

Fotografování

Výrazné obrázky a fotografie, které zaujmou. Produktové a reklamní fotografie, fotografie interiéru i exteriéru. Profesionální provedení.

... více informací o focení

Virtuální prohlídky

Tvorba dechberoucích 360° panoramat, která přitáhnou pozornost návštěvníků Vašeho webu. Možnost kvalitního tisku a použití jako fotografie v interiéru.

... více informací o virtuálkách

Corporate design

Zpracujeme Vám profesionální manuál corporate identity na CD s formáty přenositelnými na všechny platformy. Zajistíme také sítotisk a potisk na jakékoliv reklamní předměty.

... více informací o CD

DTP

Vyrobíme Vám kompletní propagační materiály – vizitky, letáky, plakáty, brožury, výroční zprávy i další tiskoviny. Do této oblasti také spadají fóliové polepy různých velikostí. Navrhneme originální design na míru.

... více informací o DTP


řekli {napsali} o nás

 • Požádal jsem Vás o další www stránky (vp3.cz) a tady, i přes velkou náročnost utřídění materiálů, spousty obrazových příloh a jiných “vychytrávek” jste opět velmi rychle a kvalitně předvedl, že za příznivou cenu mohou vzniknout designově perfektní stránky, plně funkční i s ostatními službami (domény, emailové adresy a pod).

  Vladimír Paleček v.r.
  jednatel společnosti VP3
  www.vp3.cz

 • Vámi vytvořené stránky www.euu-cz.org mají vysokou estetickou a grafickou úroveň, jejich forma i obsah plně odpovídají našemu specifickému zaměření činnosti a poslání. S uznáním se k těmto stránkám vyjadřovali i výtvarní umělci z řad laureátů našich Evropských cen, stejně tak jako renomované osobnosti z oboru profesionální fotografie (nositelé titulu QEP a MQEP) a také designu.

  PhDr. Petr Vašíček
  president Evropské unie umění
  www.euu-cz.org

 • Fa Akrij Design Studio pana Horáka se postarala o výrobu našich webových stránek a musím říci, že se svého úkolu zhostila výborně, jsme s jeho prací velmi spokojeni. Na všechny požadavky reaguje rychle, nové nápady dotáhne do konce a také přichází s vlastními návrhy, což je neocenitelné.

  Martina Brátová
  Restaurace Gome
  www.gome-kladno.cz

Kontaktní formulář
Nevyplnovat: